Spilleplan for OBOS-ligaen 2019

Aalesund og Sogndal kjempet i toppen av OBOS-ligaen denne sesongen. | Foto: NTB Scanpix

Aalesund fant nesten veien tilbake til Eliteserien, men tapte mot Stabæk som klarte å beholde plassen. Aalesund møter Start i serieåpningen. Sandefjord rynket ned sammen med start og møter nyopprykkede KFUM i sin første kamp. 

Les: Spilleplan for Eliteserien 2019

 

Runde 1 (30. – 31. mars)
Start Aalesund Lør 15:30
Nest-Sotra Raufoss Søn 15:00
Skeid HamKam Søn 15:00
Strømmen Ull/Kisa Søn 15:00
Tromsdalen Jerv Søn 18:00
Sogndal Sandnes Ulf Søn 18:00
Kongsvinger Notodden Søn 18:00
Sandefjord KFUM Søn 18:00
Runde 2 (6. – 7. april)
Aalesund Kongsvinger Lør 15:30
Raufoss Sandefjord Søn 15:00
KFUM Start Søn 15:00
Ull/Kisa Sogndal Søn 18:00
Jerv Strømmen Søn 18:00
HamKam Tromsdalen Søn 18:00
Sandnes Ulf Nest-Sotra Søn 18:00
Notodden Skeid Søn 18:00
Runde 3 (13. – 14. april)
Sandefjord Aalesund Lør 15:30
Strømmen Sandnes Ulf Søn 15:00
Skeid Jerv Søn 15:00
Kongsvinger KFUM Søn 15:30
Nest-Sotra HamKam Søn 15:00
Start Raufoss Søn 18:00
Sogndal Notodden Søn 18:00
Tromsdalen Ull/Kisa Søn 18:00
Runde 4 (20. – 21. april)
KFUM Nest-Sotra Man 15:00
Tromsdalen Sandefjord Man 18:00
Sandnes Ulf Start Man 18:00
Aalesund Skeid Man 18:00
Raufoss Strømmen Man 18:00
Ull/Kisa Kongsvinger Man 18:00
Jerv Notodden Man 18:00
HamKam Sogndal Man 18:00
Runde 5 (27. – 28. april)
Start Sandefjord Lør 15:30
Notodden Aalesund Søn 15:00
Sogndal Raufoss Søn 18:00
Strømmen HamKam Søn 18:00
Sandnes Ulf KFUM Søn 18:00
Kongsvinger Jerv Søn 18:00
Skeid Tromsdalen Søn 18:00
Nest-Sotra Ull/Kisa Søn 18:00
Runde 6 (4. – 5. mai)
Aalesund Sogndal Lør 15:30
Sandefjord Nest-Sotra Søn 15:00
Tromsdalen Notodden Søn 18:00
Raufoss Kongsvinger Søn 18:00
KFUM Jerv Søn 18:00
Ull/Kisa Skeid Søn 18:00
HamKam Sandnes Ulf Søn 18:00
Start Strømmen Søn 18:00
Runde 7 (11. – 12. mai)
Sogndal KFUM Lør 15:30
Strømmen Aalesund Søn 15:00
Sandnes Ulf Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger Tromsdalen Søn 18:00
Notodden HamKam Søn  18:00
Skeid Raufoss Søn 18:00
Jerv Ull/Kisa Søn 18:00
Nest-Sotra Start Søn 18:00
Runde 8 (16. mai)
Aalesund Tromsdalen Tor 18:00
Sandefjord Skeid Tor 18:00
Raufoss Sandnes Ulf Tor 18:00
KFUM Strømmen Tor 18:00
Ull/Kisa Notodden Tor 18:00
Nest-Sotra Sogndal Tor 18:00
HamKam Kongsvinger Tor 18:00
Start Jerv Tor 18:00
Runde 9 (25. – 26. mai)
Skeid Sandnes Ulf Lør 15:30
Tromsdalen KFUM Lør 15:30
Sogndal Start Søn 15:00
Strømmen Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger Nest-Sotra Søn 18:00
Notodden Raufoss Søn 18:00
Ull/Kisa HamKam Søn 18:00
Jerv Aalesund Søn 18:00
Runde 10 (1. – 2. juni)
Sandnes Ulf Kongsvinger Lør 15:30
Aalesund Ull/Kisa Søn 18:00
Raufoss Tromsdalen Søn 18:00
KFUM Notodden Søn 18:00
Nest-Sotra Strømmen Søn 18:00
HamKam Jerv Søn 18:00
Start Skeid Søn 18:00
Sandefjord Sogndal Søn 20:00
Runde 11 (15. – 16. juni)
Kongsvinger Start Lør 15:30
HamKam Aalesund Søn 15:00
Tromsdalen Nest-Sotra Søn 18:00
Sogndal Strømmen Søn 18:00
Notodden Sandefjord Søn 18:00
Skeid KFUM Søn 18:00
Ull/Kisa Raufoss Søn 18:00
Jerv Sandnes Ulf Søn 18:00
Runde 12 (22. – 23. juni)
Start Notodden Lør 15:30
Nest-Sotra Jerv Søn 18:00
KFUM HamKam Søn 18:00
Raufoss Aalesund Søn 18:00
Sandefjord Ull/Kisa Søn 18:00
Sandnes Ulf Tromsdalen Søn 18:00
Strømmen Kongsvinger Søn 18:00
Sogndal Skeid Søn 18:00
Runde 13 (29. – 30. juni)
Kongsvinger Sogndal Søn 15:00
HamKam Raufoss Lør 15:30
Tromsdalen Start Søn 18:00
Notodden Strømmen Søn 18:00
Aalesund Sandnes Ulf Søn 18:00
Skeid Nest-Sotra Søn 18:00
Ull/Kisa KFUM Søn 18:00
Jerv Sandefjord Søn 18:00
Runde 14 (20. – 21. juli)
Start HamKam Søn 18:00
Nest-Sotra Notodden Søn 18:00
KFUM Aalesund Søn 18:00
Raufoss Jerv Søn 18:00
Sandnes Ulf Ull/Kisa Søn 18:00
Strømmen Skeid Søn 18:00
Sogndal Tromsdalen Søn 18:00
Sandefjord Kongsvinger Søn 20:00
Runde 15 (27. – 28. juli)
Tromsdalen Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger Skeid Søn 18:00
Notodden Sandnes Ulf Søn 18:00
Aalesund Nest-Sotra Søn 18:00
KFUM Raufoss Søn 18:00
Jerv Sogndal Søn 18:00
HamKam Sandefjord Søn 18:00
Ull/Kisa Start Søn 20:00
Runde 16 (3. – 4. august)
Sogndal Ull/Kisa
Strømmen Jerv
Sandnes Ulf HamKam
Sandefjord Tromsdalen
Raufoss Notodden
Skeid Aalesund
Nest-Sotra KFUM
Start Kongsvinger
Runde 17 (10. – 11. august)
Tromsdalen Skeid
Kongsvinger Raufoss
Notodden Sogndal
Aalesund Strømmen
Sandefjord Start
KFUM Sandnes Ulf
Ull/Kisa Nest-Sotra
Jerv HamKam
Runde 18 (17. – 18. august)
Sogndal Aalesund
Strømmen Notodden
Sandnes Ulf Jerv
Raufoss Ull/Kisa
Skeid Sandefjord
Nest-Sotra Kongsvinger
HamKam KFUM
Start Tromsdalen
Runde 19 (21. august)
Tromsdalen Sogndal
Kongsvinger Strømmen
Notodden Nest-Sotra
Aalesund HamKam
Sandefjord Raufoss
Skeid Start
Ull/Kisa Sandnes Ulf
Jerv KFUM
Runde 20 (24. – 25. august)
Sogndal Kongsvinger
Strømmen Tromsdalen
Sandnes Ulf Aalesund
Raufoss Start
KFUM Ull/Kisa
Jerv Skeid
Nest-Sotra Sandefjord
HamKam Notodden
Runde 21 (31. aug – 1. sept)
Tromsdalen HamKam
Notodden KFUM
Aalesund Jerv
Sandefjord Sandnes Ulf
Raufoss Nest-Sotra
Skeid Kongsvinger
Ull/Kisa Strømmen
Start Sogndal
Runde 22 (14. – 15. september)
Sogndal Sandefjord
Strømmen Start
Sandnes Ulf Notodden
Kongsvinger Aalesund
KFUM Skeid
Jerv Raufoss
Nest-Sotra Tromsdalen
HamKam Ull/Kisa
Runde 23 (18. september)
Tromsdalen Sandnes Ulf
Notodden Kongsvinger
Aalesund KFUM
Sandefjord Strømmen
Raufoss HamKam
Skeid Sogndal
Ull/Kisa Jerv
Start Nest-Sotra
Runde 24 (21. – 22. september)
Strømmen Sogndal
Sandnes Ulf Raufoss
Kongsvinger Ull/Kisa
Aalesund Notodden
KFUM Sandefjord
Jerv Tromsdalen
Nest-Sotra Skeid
HamKam Start
Runde 25 (28. – 29. september)
Tromsdalen Kongsvinger
Sogndal Nest-Sotra
Notodden Jerv
Sandefjord HamKam
Raufoss KFUM
Skeid Strømmen
Ull/Kisa Aalesund
Start Sandnes Ulf
Runde 26 (5. – 6. oktober)
Strømmen Nest-Sotra
Sandnes Ulf Sogndal
Kongsvinger Sandefjord
Notodden Ull/Kisa
Aalesund Raufoss
KFUM Tromsdalen
Jerv Start
HamKam Skeid
Runde 27 (19. – 20. oktober)
Tromsdalen Aalesund
Sogndal Jerv
Strømmen Raufoss
Kongsvinger HamKam
Sandefjord Notodden
Skeid Ull/Kisa
Nest-Sotra Sandnes Ulf
Start KFUM
Runde 28 (26. – 27. oktober)
Sandnes Ulf Skeid
Notodden Tromsdalen
Aalesund Start
Raufoss Sogndal
KFUM Kongsvinger
Ull/Kisa Sandefjord
Jerv Nest-Sotra
HamKam Strømmen
Runde 29 (3. november)
Tromsdalen Raufoss
Sogndal HamKam
Strømmen KFUM
Kongsvinger Sandnes Ulf
Sandefjord Jerv
Skeid Notodden
Nest-Sotra Aalesund
Start Ull/Kisa
Runde 30 (10. november)
Sandnes Ulf Strømmen
Notodden Start
Aalesund Sandefjord
Raufoss Skeid
KFUM Sogndal
Ull/Kisa Tromsdalen
Jerv Kongsvinger
HamKam Nest-Sotra