Andre runde i cupen er klar

321

2. mai er det klart for neste runde i NM, Norges Fotballforbund har akkurat foretatt treningen. – Nederst ser du resultatene av første runde.

Det var ingen Cupbomber i første runde med mindre du bor i Ålesund, eller tenker på hvordan Stabæk med nød og neppe klarte å hente hjem en seier mot Ullern.

Norges Fotballforbund har satt opp 2. runde i NM.

De to gamle mesterne Odd som vant 9 – 0 mot Skarphedin og har 12 møter Fredrikstad som vant 4 – 0 mot Kvik Halden og har 11 titler møtes i Østfold.

Her er kampene 2. mai: Fredrikstad-Odd, Moss-Stabæk, Grorud-Vålerenga, Skeid-Sandefjord, Lørenskog-Lillestrøm, Valdres-Strømsgodset, Ørn Horten-Sarpsborg 08, Arendal-Start, Sotra-Brann, Lysekloster-Haugesund, Bergsøy-Kristiansund, Brattvåg-Molde, Orkla-Ranheim, Steinkjer-Rosenborg, Harstad-Bodø/Glimt og Senja-Tromsø.

 

17.04.2018 1. runde NM, menn Moss 4 – 0 Kråkerøy
18.04.2018 1. runde Bjørnevatn 0 – 3 Alta
1. runde Harstad 5 – 3 Mosjøen
1. runde Eik Tønsberg 1 – 6 Sandefjord
1. runde Fjøra 2 – 3 Florø
1. runde Kløfta 0 – 3 Lillestrøm
1. runde Kvik 0 – 1 Ranheim TF
1. runde Madla 0 – 2 Viking
1. runde Pors Grenland 1 – 2 Notodden
1. runde Skarphedin 0 – 9 Odd
1. runde Skjervøy 1 – 3 Tromsø
1. runde Skjold 0 – 3 Haugesund
1. runde Sola 2 – 3 Sandnes Ulf
1. runde Sunndal 0 – 4 Kristiansund BK
1. runde Træff 1 – 6 Molde
1. runde Ullern 3 – 5 Stabæk
1. runde Vestfossen 1 – 4 Strømsgodset
1. runde Vigør 1 – 8 Start
1. runde Vindbjart 1 – 2 Jerv
1. runde Østsiden 2 – 9 Sarpsborg 08
1. runde Øystese 1 – 4 Sogndal
1. runde Årvoll 0 – 8 Vålerenga
1. runde Arendal 2 – 0 Fløy
1. runde Arna-Bjørnar 1 – 1 Lysekloster
1. runde Asker 5 – 0 Follo
1. runde Bergsøy 2 – 1 Aalesund
1. runde Byåsen 0 – 3 Levanger
1. runde Bærum 2 – 1 Drøbak-Frogn
1. runde Eidsvold TF 1 – 3 Kjelsås
1. runde Eiger 0 – 1 Egersund
1. runde Fana 0 – 1 Nest-Sotra
1. runde Flint 2 – 4 Mjøndalen
1. runde Fløya 1 – 3 Tromsdalen
1. runde Frigg 0 – 3 Strømmen
1. runde Gjelleråsen 0 – 3 Ullensaker/Kisa
1. runde Grorud 2 – 0 FK Tønsberg
1. runde Halsen 0 – 4 Fram Larvik
1. runde Herd 1 – 4 Brattvåg
1. runde Korsvoll 0 – 1 Lørenskog
1. runde Kvik Halden 0 – 4 Fredrikstad
1. runde Lillehammer FK 0 – 2 Hønefoss
1. runde Lommedalen 0 – 2 Skeid
1. runde NIL-Trysil 0 – 1 Elverum
1. runde Oppsal 0 – 4 Kongsvinger
1. runde Orkla 2 – 1 Nardo
1. runde Os 1 – 6 Åsane
1. runde Raufoss 6 – 0 Skjetten
1. runde Senja 2 – 1 Finnsnes
1. runde Sortland 1 – 2 FK Mjølner
1. runde Sotra 1 – 1 Vard Haugesund
1. runde Staal Jørpeland 0 – 1 Bryne
1. runde Steinkjer 4 – 2 Strindheim
1. runde Stjørdals-Blink 6 – 0 Kolstad
1. runde Tertnes 0 – 1 FK Fyllingsdalen
1. runde Vidar 5 – 1 Vardeneset
1. runde Volda 0 – 1 Hødd
1. runde Ørn-Horten 3 – 1 Lyn
1. runde Sandviken 1 – 6 Brann
1. runde Junkeren 1 – 0 Mo
19.04.2018 1. runde Melbo 1 – 4 Bodø/Glimt
1. runde Trygg/Lade 2 – 4 Rosenborg
1. runde Lokomotiv Oslo 0 – 3 KFUM Oslo